Акција
-10%
Клуб маса КАТИ
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-10%
ТВ комода 2010
17.910 ден.19.900 ден.
17.910 ден.19.900 ден.
-10%
ТВ комода ДАВИНА
17.910 ден.19.900 ден.
17.910 ден.19.900 ден.
-15%
Стол ПИРИТЕ
3.392 ден.3.990 ден.
3.392 ден.3.990 ден.
-15%
Стол КОНИ
2.881 ден.3.390 ден.
2.881 ден.3.390 ден.
-10%
Двосед ЛИВОРНО Штоф
17.910 ден.19.900 ден.
17.910 ден.19.900 ден.
-15%
Стол РЕТРО
2.210 ден.2.600 ден.
2.210 ден.2.600 ден.
-10%
ТВ комода 2012
19.710 ден.21.900 ден.
19.710 ден.21.900 ден.
-15%
Стол ТИВОЛИ
1.947 ден.2.290 ден.
1.947 ден.2.290 ден.
-15%
Стол МИЛАНО
2.711 ден.3.190 ден.
2.711 ден.3.190 ден.
-10%
АГ ПЕРЛА
67.410 ден.74.900 ден.
67.410 ден.74.900 ден.
-10%
АГ ПЕРА голема
55.710 ден.61.900 ден.
55.710 ден.61.900 ден.
-10%
ТВ комода СТЕФИ
19.710 ден.21.900 ден.
19.710 ден.21.900 ден.
-15%
Стол ВЕЛВЕТ
2.541 ден.2.990 ден.
2.541 ден.2.990 ден.
-10%
АГ СИЦИЛИЈА
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-15%
Стол ДЦ1741
2.542 ден.2.990 ден.
2.542 ден.2.990 ден.
-10%
Клуб маса ХЕРМЕС
17.910 ден.19.900 ден.
17.910 ден.19.900 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
Спална соба МОНИКА
 • Спална соба МОНИКА
 • Спална соба МОНИКА

Спална соба МОНИКА

55.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 8018
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај: 264 х 205 х 113 cm
 • - димензии за душек: 180 х 200 cm
 • - плакар со огледало: 237 х 60 х 217 cm
 • - тоалетна: 120 х 40 х 145 cm
 • - 2 натказни: 60 х 39 х 32 cm
 • Боја: Орев 8953 во комбинација со Црна МДФ Сјај
 • Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 18мм и МДФ (медијапан)
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.

Монтажна шема
СПАЛНА СОБА МОНИКА

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS