Акција
-15%
Стол САРА
1.861 ден.2.190 ден.
1.861 ден.2.190 ден.
-15%
Стол КЕЛН
3.392 ден.3.990 ден.
3.392 ден.3.990 ден.
-15%
Стол МИЛАНО
2.711 ден.3.190 ден.
2.711 ден.3.190 ден.
-15%
Стол КОКИ
2.882 ден.3.390 ден.
2.882 ден.3.390 ден.
-15%
Стол СЕЛВИ
2.882 ден.3.390 ден.
2.882 ден.3.390 ден.
-15%
Стол ПИКО
2.287 ден.2.690 ден.
2.287 ден.2.690 ден.
-13%
Спална соба УНО
19.900 ден.22.900 ден.
19.900 ден.22.900 ден.
-10%
Клуб маса ЈЕС
20.610 ден.22.900 ден.
20.610 ден.22.900 ден.
-15%
Стол САФИР
2.542 ден.2.990 ден.
Врз основа на 1 оценки.
2.542 ден.2.990 ден.
-14%
Ормар ЈУПИТЕР 145
11.900 ден.13.900 ден.
11.900 ден.13.900 ден.
-10%
АГ АЈКА
60.210 ден.66.900 ден.
60.210 ден.66.900 ден.
-15%
Стол ВАЛЕН
1.692 ден.1.990 ден.
1.692 ден.1.990 ден.
-10%
АГ ТЕСЛА
45.810 ден.50.900 ден.
45.810 ден.50.900 ден.
-10%
Клуб маса АПОЛО
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-10%
Клуб маса КАТИ
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-15%
Стол ПЕРЛ
2.805 ден.3.300 ден.
2.805 ден.3.300 ден.
-10%
АГ АПОЛО
44.010 ден.48.900 ден.
44.010 ден.48.900 ден.
-11%
АГ ЛАНА
21.900 ден.24.600 ден.
21.900 ден.24.600 ден.
Спална соба РУСТИК
 • Спална соба РУСТИК
 • Спална соба РУСТИК
 • Спална соба РУСТИК
 • Спална соба РУСТИК

Спална соба РУСТИК

89.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11105
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај: 195 х 220 х 120 cm
 • - плакар: 250 х 70 х 210 cm
 • - тоалетна: 121 х 40 х 186/81 cm
 • - фиокар: 60 х 44 х 108 cm
 • - натказни: 60 х 42 х 47 cm
 • Боја: Кафено - Бела
 • Изработка: Спална изработена од висококвалитетна иверка и медијапан.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS