Спални соби

Спални соби

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Спална соба КАПРИ
Димензии:                      &..
36.900 ден.
без ДДВ: 31.271 ден.
Спална соба АЛЕТА
Димензии:  - лежај: 193 х 210,4 х 95,2 cm - димензии за душек:&..
54.900 ден.
без ДДВ: 46.525 ден.
Спална соба ЏУЛИЈА
Димензии:  - лежај: 254,6 х 205 х 90 cm - димензии за душек: 160 х 200 cm - ..
29.900 ден.
без ДДВ: 25.339 ден.
Спална соба ФЕНИКС
Димензии:  - лежај: 160 х 200 cm - плакар: 200 х 60 х 222 cm (с..
27.900 ден.
без ДДВ: 23.644 ден.
Спална соба ДАРК
Димензии:  - димензии за душек: 160 х 200 cm - лежај: 164,5 х 206 х 84&nb..
17.900 ден.
без ДДВ: 15.169 ден.
Спална соба ГРЕЈ
Димензии:  - димензии за душек: 160 х 200 cm - лежај: 194,5 х 204,5 ..
19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
Спална соба ЛАЈТ
Димензии:  - димензии за душек: 160 х 200 cm - лежај: 164,5 х 206 х..
17.900 ден.
без ДДВ: 15.169 ден.
Спална соба РОМА 2
Димензии: - димензии за душек: 160 х 200 cm - лежај: 178 х 211 х 119 cm - ор..
48.900 ден.
без ДДВ: 41.441 ден.
Спална соба СИТИ 470
Димензии:  - лежај: 164,5 х 206 cm (висина 101 cm) - плакар: 180 х 52,5 х 202,..
20.900 ден.
без ДДВ: 17.712 ден.
Спална соба СИТИ 248
Димензии:  - лежај: 164,5 х 206 cm (висина 71 cm) - плакар: 150 х 52 х..
16.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
Спална соба ЛАУРА
Димензии: - лежај: 267,5 х 208 х 109 cm - димензии за душек: 180 х 200 cm - плака..
54.900 ден.
без ДДВ: 46.525 ден.
Спална соба ВИТО
Димензии:  - лежај со натказни: 244 х 239 х 92 cm - димензии за душек: 180 х 2..
49.900 ден.
без ДДВ: 42.288 ден.
Спална соба СОФИЈА
Димензии:  - лежај: 201 х 203 х 80,5 cm - димензии за душек: 160 х 2..
25.900 ден.
без ДДВ: 21.949 ден.
Спална соба БЕЛВИ
Димензии:  - лежај со дополнителни елементи: 285 х 209 х 97 cm - димензи..
55.900 ден.
без ДДВ: 47.373 ден.
Спална соба МОНИКА
Димензии:  - лежај: 264 х 205 х 113 cm - димензии за душек: 180 х 20..
52.900 ден.
без ДДВ: 44.831 ден.
Спална соба РОНДИНО
Димензии:  - лежај со натказни: 274 х 240 х 92,5 cm (за душек 180 х 200 cm)..
55.900 ден.
без ДДВ: 47.373 ден.
Спална соба ЏИНЏЕР
Димензии:                     ..
37.900 ден.
без ДДВ: 32.119 ден.
Спална соба ЛАЗУР
Димензии:  - лежај: 164 х 204 х 90 cm - димензии за душек: 160 х 200..
18.900 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.
Спална соба TIZIANO
Димензии:  - лежај: 200 х 213 х 83 cm - димензии за душек: 160 х 200..
49.900 ден.
без ДДВ: 42.288 ден.
Спална соба ГЕНОВА
Димензии:  - лежај: 165 х 215 х 80 cm (за душек 160 х 200 cm) - висина ..
25.900 ден.
без ДДВ: 21.949 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2018. UKION SHOPS