Акција
Спална соба СОМА
 • Спална соба СОМА

Спална соба СОМА

25.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 10267
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - димензии за душек: 160 х 200 cm
 • - лежај: 212 х 204,5 х 91 cm
 • - плакар: 180 х 52,5 х 201 cm
 • - натказни: 48 х 40,5 х 41 cm
 • Боја: Темна Сонома со Сива
 • Изработка: Иверка
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS