Акција
-15%
Стол КОНИ
2.881 ден.3.390 ден.
2.881 ден.3.390 ден.
-10%
АГ САН РЕМО
79.110 ден.87.900 ден.
79.110 ден.87.900 ден.
-42%
Клуб маса СОНАР
3.990 ден.6.900 ден.
3.990 ден.6.900 ден.
-10%
Клуб маса 4001
15.210 ден.16.900 ден.
15.210 ден.16.900 ден.
-15%
Стол САФИР
2.542 ден.2.990 ден.
Врз основа на 1 оценки.
2.542 ден.2.990 ден.
-10%
АГ ПЕРА голема
55.710 ден.61.900 ден.
55.710 ден.61.900 ден.
-10%
АГ ФЕЛИПЕ
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-15%
Стол ЛАРИМАР
2.966 ден.3.490 ден.
2.966 ден.3.490 ден.
-15%
Стол ВИКТОРИ
3.136 ден.3.690 ден.
3.136 ден.3.690 ден.
-15%
Стол ВЕНЕЦИЈА
2.542 ден.2.990 ден.
2.542 ден.2.990 ден.
-14%
Ормар ЈУПИТЕР 145
11.900 ден.13.900 ден.
11.900 ден.13.900 ден.
-10%
Клуб маса КАТИ
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-10%
Двосед ЛИВОРНО Штоф
17.910 ден.19.900 ден.
17.910 ден.19.900 ден.
-15%
Стол ЗЕЛМА
3.392 ден.3.990 ден.
3.392 ден.3.990 ден.
-16%
АГ АВАНТИ
35.900 ден.42.900 ден.
35.900 ден.42.900 ден.
-10%
Клуб маса ДКЈ367
17.010 ден.18.900 ден.
17.010 ден.18.900 ден.
-10%
АГ КАИРО
52.110 ден.57.900 ден.
52.110 ден.57.900 ден.
-15%
Стол ВАЛЕРИ
2.202 ден.2.590 ден.
2.202 ден.2.590 ден.
Спална соба АДЕЛИНА
 • Спална соба АДЕЛИНА
 • Спална соба АДЕЛИНА

Спална соба АДЕЛИНА

31.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10677
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај: 170 х 206 х 91 cm
 • висина за лежај: 36 cm
 • - димензии за душек: 160 х 200 cm
 • - плакаро: 180 х 52 х 203 cm
 • - тоалетна: 90 х 45 х 83 cm
 • - 2 натказни: 50 х 34 х 45 cm
 • Боја: Бела
 • Изработка: Спална соба изработена од висококвалитетна иверка со деб.18мм. (како на сликата) во Бела Сјај (лице) Бела Мат(корпус). Четворокрилен ормар со огледало на две врати.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.

Монтажна шема
СПАЛНА СОБА АДЕЛИНA 1

СПАЛНА СОБА АДЕЛИНA 2

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS