Спални соби

Спални соби

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Спална соба ЛЕНДСКЕЈП
Димензии:  - лежај: 164,5 х 206 cm (висина 91 cm) димензии за душек: 160 х 200..
38.900 ден.
без ДДВ: 32.966 ден.
Спална соба УНО
Димензии:  - лежај: 164,5 х 204,5 х 91 cm - димензии за душек: 160..
19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
-19%
Спална соба МЕЛИСА
Димензии:  - лежај со натказни: 244.5 х 205 х 90 cm - димензии за душек:&nb..
25.990 ден.31.900 ден.
без ДДВ: 22.025 ден.
Спална соба СОМА
Димензии:  - димензии за душек: 160 х 200 cm - лежај: 212 х 204,5 х 91 cm..
24.900 ден.
без ДДВ: 21.102 ден.
-10%
Спална соба КАТЕРИНА
Димензии:  - лежај:165 x 200 x 90 cm (за душек 160 x 200 c..
16.990 ден.18.900 ден.
без ДДВ: 14.398 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-10%
Спална соба ЏУЛИЈА
Димензии:  - лежај: 254,6 х 205 х 90 cm - димензии за душек: 160 х 200 cm - ..
28.710 ден.31.900 ден.
без ДДВ: 24.331 ден.
Спална соба ДАРК
Димензии:  - димензии за душек: 160 х 200 cm - лежај: 164,5 х 206 х 84&nb..
20.900 ден.
без ДДВ: 17.712 ден.
Спална соба ГРЕЈ
Димензии:  - димензии за душек: 160 х 200 cm - лежај: 194,5 х 204,5 ..
22.900 ден.
без ДДВ: 19.407 ден.
Спална соба ЛАЈТ
Димензии:  - димензии за душек: 160 х 200 cm - лежај: 164,5 х 206 х..
19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
Спална соба СИТИ 470
Димензии:  - лежај: 164,5 х 206 cm (висина 101 cm) - плакар: 180 х 52,5 х 202,..
23.900 ден.
без ДДВ: 20.254 ден.
Спална соба СИТИ 248
Димензии:  - лежај: 164,5 х 206 cm (висина 71 cm) - плакар: 150 х 52 х..
18.900 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.
-10%
Спална соба ЛАУРА
Димензии: - лежај: 267,5 х 208 х 109 cm - димензии за душек: 180 х 200 cm - плака..
49.410 ден.54.900 ден.
без ДДВ: 41.873 ден.
Спална соба СОФИЈА
Димензии:  - лежај: 201 х 203 х 80,5 cm - димензии за душек: 160 х 2..
25.900 ден.
без ДДВ: 21.949 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-20%
Спална соба БЕЛВИ
Димензии:  - лежај со дополнителни елементи: 285 х 209 х 97 cm - димензи..
44.720 ден.55.900 ден.
без ДДВ: 37.898 ден.
-13%
Спална соба МОНИКА
Димензии:  - лежај: 264 х 205 х 113 cm - димензии за душек: 180 х 20..
46.990 ден.53.900 ден.
без ДДВ: 39.822 ден.
-10%
Спална соба РОНДИНО
Димензии:  - лежај со натказни: 274 х 240 х 92,5 cm (за душек 180 х 200 cm)..
47.610 ден.52.900 ден.
без ДДВ: 40.347 ден.
-10%
Спална соба ЛАЗУР
Димензии:  - лежај: 164 х 204 х 90 cm - димензии за душек: 160 х 200..
18.810 ден.20.900 ден.
без ДДВ: 15.941 ден.
-15%
Спална соба ГЕНОВА
Димензии:  - лежај: 165 х 215 х 80 cm (за душек 160 х 200 cm) - висина ..
21.990 ден.25.900 ден.
без ДДВ: 18.636 ден.
-10%
Спална соба ЕЛИЗА
Димензии:  - лежај: 160 х 200 x 28,5 cm (70 cm табла) - трокрилен ..
13.410 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 11.364 ден.
Врз основа на 2 оценки.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS