Акција
-15%
Стол КОРАЛ
2.712 ден.3.190 ден.
2.712 ден.3.190 ден.
-42%
Клуб маса ЛИНДА
3.990 ден.6.900 ден.
3.990 ден.6.900 ден.
-15%
Барски стол ВАЛЕН
4.165 ден.4.900 ден.
4.165 ден.4.900 ден.
-10%
Клуб маса АТЕНА
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-15%
Стол ВАЛЕРИ
2.202 ден.2.590 ден.
2.202 ден.2.590 ден.
-10%
Клуб маса 4016
13.410 ден.14.900 ден.
13.410 ден.14.900 ден.
-12%
Детска соба ФАБИО
21.790 ден.24.900 ден.
21.790 ден.24.900 ден.
-13%
Спална соба УНО
19.900 ден.22.900 ден.
19.900 ден.22.900 ден.
-10%
АГ ПЕРЛА
67.410 ден.74.900 ден.
67.410 ден.74.900 ден.
-10%
Клуб маса 4026
13.410 ден.14.900 ден.
13.410 ден.14.900 ден.
-15%
Стол СТАР
3.391 ден.3.990 ден.
3.391 ден.3.990 ден.
-10%
АГ ХАКА
34.110 ден.37.900 ден.
34.110 ден.37.900 ден.
-15%
Барски стол СПОРТ
3.655 ден.4.300 ден.
3.655 ден.4.300 ден.
-10%
АГ НОЕЛ 2
62.010 ден.68.900 ден.
62.010 ден.68.900 ден.
-10%
Клуб маса ЈЕС
20.610 ден.22.900 ден.
20.610 ден.22.900 ден.
-15%
Стол ПИКО
2.287 ден.2.690 ден.
2.287 ден.2.690 ден.
-15%
Стол ВАЛЕН
1.692 ден.1.990 ден.
1.692 ден.1.990 ден.
-10%
Клуб маса МИС
19.710 ден.21.900 ден.
19.710 ден.21.900 ден.
Спална соба АЛАКАТИ
 • Спална соба АЛАКАТИ

Спална соба АЛАКАТИ

63.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10425
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај: 193 х 205 х 127 cm
 • висина за лежај: 37 cm
 • - димензии за душек: 180 х 200 cm
 • - плакар со огледало: 250 х 60 х 216 cm
 • - тоалетна 1 со огледало: 60 х 41 х 161 cm
 • - тоалетна 2 со огледало: 84 х 41 х 115,5 cm
 • - 2 натказни: 68 х 40 х 38 cm
 • Боја: Бела со Месина
 • Изработка: Спална соба изработена во Бела Сјај МДФ (лице) и Месина висококвалитетна иверка со деб.18мм. (корпус). Вклучен латофлекс и сандук за постелина.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.

Монтажна шема
СПАЛНА СОБА АЛАКАТИ 1

СПАЛНА СОБА АЛАКАТИ 2

СПАЛНА СОБА АЛАКАТИ 3

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS