Акција
-6%
АГ ГАЛЕРИЈА П
32.670 ден.34.900 ден.
32.670 ден.34.900 ден.
-25%
Закачалка СИТИ 225
8.970 ден.11.900 ден.
8.970 ден.11.900 ден.
-9%
Кауч ТИКО
9.970 ден.10.900 ден.
9.970 ден.10.900 ден.
-10%
Комода 129
13.370 ден.14.900 ден.
13.370 ден.14.900 ден.
-19%
Лежај СОМИ
19.870 ден.24.600 ден.
19.870 ден.24.600 ден.
-23%
Ормар ОРГАНЗА
10.770 ден.13.900 ден.
10.770 ден.13.900 ден.
Спална соба КАПРИ
 • Спална соба КАПРИ
 • Спална соба КАПРИ

Спална соба КАПРИ

39.900 ден.
без ДДВ: 33.814 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9884
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии:                                                                                   
 • - лежај со натказни: 260 х 200 х 85 cm
 • - димензии за душек: 180 х 200 cm
 • - плакар: 250 х 60 х 216 cm
 • Боја: Бела со Кафена
 • Изработка: Спална изработена од висококвалитетна Марбела иверка (корпус и лице) со Бела текстура (лице) иверка со дебелина 18мм. Тапацирана табла и ЛЕД осветлување.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.

Монтажна шема
СПАЛНА СОБА КАПРИ

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Bed room

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS