Спална соба ЕЛИЗА
 • Спална соба ЕЛИЗА

Спална соба ЕЛИЗА

17.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 10919
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај: 160 х 200 x 28,5 cm (70 cm табла)
 • - трокрилен ормар: 150 х 52 x 180 cm
 • - тоалетна: 60 х 43,5 x 65 cm
 • - 2 натказни: 35 х 35 x 35 cm
 • Боја: Даб Златен
 • Изработка: Иверка со дебелина 18mm и огледало на ормарот.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS