Акција
-11%
АГ ЛАНА
21.900 ден.24.600 ден.
21.900 ден.24.600 ден.
-16%
АГ МИКА
25.900 ден.30.900 ден.
25.900 ден.30.900 ден.
Спална соба КВАТРО
 • Спална соба КВАТРО
 • Спална соба КВАТРО

Спална соба КВАТРО

29.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 10743
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај: 168 х 214 cm (висина 86 cm)
 • димензии за душек: 160 х 200 cm
 • - плакар: 200 х 60,5 х 201 cm
 • - 2 натказни: 45 х 35,5 х 43 cm
 • Боја: Сонома со Бела Софт
 • Изработка: Спална соба изработена од иверка со дебелина 16мм. Огледало на вратите на плакарот и еко-кожа на таблата на лежајот со декоративни копчиња.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Бесплатна испорака.
 • *Рок на испорака: 30 работни денови
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS