Акција
-13%
Детска соба ТЕЕН
18.880 ден.21.600 ден.
18.880 ден.21.600 ден.
-15%
Стол ВАЛЕН
1.692 ден.1.990 ден.
1.692 ден.1.990 ден.
-15%
Стол КОНИ
2.881 ден.3.390 ден.
2.881 ден.3.390 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
59.310 ден.65.900 ден.
59.310 ден.65.900 ден.
-42%
Клуб маса ЛИНДА
3.990 ден.6.900 ден.
3.990 ден.6.900 ден.
-16%
Комода ДОМА
10.900 ден.12.900 ден.
10.900 ден.12.900 ден.
-15%
Стол ДЦ1779-2
2.465 ден.2.900 ден.
2.465 ден.2.900 ден.
-15%
Стол БЕЛДЕН
3.392 ден.3.990 ден.
3.392 ден.3.990 ден.
-15%
Стол ДАЛАС
3.315 ден.3.900 ден.
3.315 ден.3.900 ден.
-10%
Клуб маса 4001
15.210 ден.16.900 ден.
15.210 ден.16.900 ден.
-15%
Стол СИГИЛИТЕ
2.372 ден.2.790 ден.
2.372 ден.2.790 ден.
-10%
Клуб маса 4016
13.410 ден.14.900 ден.
13.410 ден.14.900 ден.
-15%
Стол ДЦ1782-2
2.202 ден.2.590 ден.
2.202 ден.2.590 ден.
-15%
Стол КЕЛЕБЕК
1.360 ден.1.600 ден.
1.360 ден.1.600 ден.
-8%
Комода МЕДЕО
9.990 ден.10.900 ден.
9.990 ден.10.900 ден.
-10%
Клуб маса АТЕНА
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-15%
Стол КАПРИ
2.881 ден.3.390 ден.
2.881 ден.3.390 ден.
-15%
Стол КОКИ
2.882 ден.3.390 ден.
2.882 ден.3.390 ден.
Спална соба СИЛВИЈА

Спална соба СИЛВИЈА

27.900 ден.30.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10669
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај: 165 х 206 х 90 cm
 • висина за лежај: 35 cm
 • - димензии за душек: 160 х 200 cm
 • - плакар со огледало: 205 х 60 х 210 cm
 • - тоалетна: 80 х 42 х 75 cm
 • - 2 натказни: 40 х 40 х 45 cm
 • Боја: Меркур со Перла (Орев со Крем)
 • Изработка: Спална соба изработена од висококвалитетна иверка со деб.18мм. (како на сликата). Огледало на едната страна и механизам за меко затворање на плакарот.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.

Монтажна шема
СПАЛНА СОБА СИЛВИЈА 1

СПАЛНА СОБА СИЛВИЈА 2

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS