Акција
Спална соба СИМОНА
 • Спална соба СИМОНА

Спална соба СИМОНА

19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 6300
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај: 160 х 200 cm
 • - плакар: 180 х 55 х 200 cm
 • - 2 натказни: 40 х 32 х 36 cm
 • Боја: Венеција со Крем
 • Изработка: Иверка со дебелина 18мм.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.

 

 •  

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS