Акција
-29%
Клуб маса БЕЛА
5.600 ден.7.900 ден.
5.600 ден.7.900 ден.
-43%
Сандаче за чевли МАРТИН
3.900 ден.6.900 ден.
3.900 ден.6.900 ден.
-29%
Клуб маса ЦЕНЕК
8.900 ден.12.600 ден.
8.900 ден.12.600 ден.
-29%
Комода ДУРО
19.900 ден.27.900 ден.
19.900 ден.27.900 ден.
-15%
Двосед ЛИВОРНО
22.900 ден.26.900 ден.
22.900 ден.26.900 ден.
-15%
Стол КОРАЛ
2.797 ден.3.290 ден.
2.797 ден.3.290 ден.
-54%
Клуб маса ТИМЕ
5.900 ден.12.900 ден.
5.900 ден.12.900 ден.
-41%
Клуб маса КУМБА
6.900 ден.11.600 ден.
6.900 ден.11.600 ден.
-43%
Клуб маса ЛИНДА
3.900 ден.6.900 ден.
3.900 ден.6.900 ден.
-47%
Стол ДЦ355 кожа
1.590 ден.2.990 ден.
1.590 ден.2.990 ден.
-9%
Комода СИГМА
9.900 ден.10.900 ден.
9.900 ден.10.900 ден.
-18%
Блок кујна ДИВА
26.900 ден.32.900 ден.
26.900 ден.32.900 ден.
-8%
ТДФ ПОСИТАНО
97.900 ден.106.900 ден.
97.900 ден.106.900 ден.
-27%
Плакар ПРОМО ВИНЕР 170
10.900 ден.14.900 ден.
10.900 ден.14.900 ден.
-18%
ТДФ ЕЛИТА
36.900 ден.44.900 ден.
36.900 ден.44.900 ден.
-10%
ТДФ КАПРИ
89.900 ден.99.900 ден.
89.900 ден.99.900 ден.
-18%
Стол ЈОСИФ
2.690 ден.3.290 ден.
2.690 ден.3.290 ден.
-34%
Бифе ДУРАНГО
7.900 ден.11.900 ден.
7.900 ден.11.900 ден.
Спална соба ВАЛЕНТЕ
 • Спална соба ВАЛЕНТЕ
 • Спална соба ВАЛЕНТЕ

Спална соба ВАЛЕНТЕ

58.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9738
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај: 221 х 211 х 112 cm (за душек 180 х 200 cm)
 • - висина на лежај: 36 cm
 • - плакар: 250 х 60 х 216 cm
 • - тоалетна со огледало: 120 х 40 х 160 cm
 • - натказни: 50 х 39 х 34 cm
 • Боја: Бела со Орев
 • Изработка: Спална изработена во Бела Сјај МДФ (лице) и иверка во Бела Мат и Ореб Боја (корпус). Огледало на едната врата од плакарот. Вклучен латофлекс и сандук за постелина.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.

Монтажна шема

СПАЛНА СОБА ВАЛЕНТЕ 1

СПАЛНА СОБА ВАЛЕНТЕ 2

СПАЛНА СОБА ВАЛЕНТЕ 3

 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS