Акција
-20%
Комода ЛАЦИУМ
23.900 ден.29.900 ден.
23.900 ден.29.900 ден.
-28%
Стол СХ-1
2.890 ден.3.990 ден.
2.890 ден.3.990 ден.
-21%
Лежај САТУРН
14.900 ден.18.900 ден.
14.900 ден.18.900 ден.
-22%
Стол ДАЛТОН
2.190 ден.2.800 ден.
2.190 ден.2.800 ден.
-11%
АГ АВАНТИ
39.900 ден.44.900 ден.
39.900 ден.44.900 ден.
-47%
Стол ДЦ355 кожа
1.590 ден.2.990 ден.
1.590 ден.2.990 ден.
-38%
Клуб маса МОЛ
4.900 ден.7.900 ден.
4.900 ден.7.900 ден.
-13%
АГ ПЕРА голема
53.900 ден.61.900 ден.
53.900 ден.61.900 ден.
-34%
Биро БАРУ
5.900 ден.8.900 ден.
5.900 ден.8.900 ден.
-20%
ТВ комода 2010
15.900 ден.19.900 ден.
15.900 ден.19.900 ден.
-22%
Клуб маса ЛИЦИТА
6.900 ден.8.900 ден.
6.900 ден.8.900 ден.
-9%
Комода СИГМА
9.900 ден.10.900 ден.
9.900 ден.10.900 ден.
-16%
Плакар ЈАВА
20.900 ден.24.900 ден.
20.900 ден.24.900 ден.
-34%
ТВ комода 3011
9.900 ден.14.900 ден.
9.900 ден.14.900 ден.
-9%
Стол К201
2.990 ден.3.290 ден.
2.990 ден.3.290 ден.
-20%
Стол ДЦ1741
2.390 ден.2.990 ден.
2.390 ден.2.990 ден.
-30%
Блок кујна ДАЈМОНД
27.900 ден.39.900 ден.
27.900 ден.39.900 ден.
-31%
АГ РИВА
24.900 ден.35.900 ден.
24.900 ден.35.900 ден.
Спална соба ЗАФИР

Спална соба ЗАФИР

27.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10798
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај: 165 х 205 х 90 cm
 • висина за лежај: 35,5 cm
 • - димензии за душек: 160 х 200 cm
 • - плакаро: 270 х 60 х 240 cm
 • - 2 натказни: 45 х 40,5 х 38 cm
 • Боја: Меркур со Перла
 • Изработка: Спална соба изработена од висококвалитетна иверка со деб.18мм. (како на сликата). Меркур боја (лице) и Меркур со Перла боја (корпус).
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.

Монтажна шема
СПАЛНА СОБА ЗАФИР

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS