Акција
-6%
АГ ГАЛЕРИЈА П
32.670 ден.34.900 ден.
32.670 ден.34.900 ден.
-25%
Закачалка СИТИ 225
8.970 ден.11.900 ден.
8.970 ден.11.900 ден.
-9%
Кауч ТИКО
9.970 ден.10.900 ден.
9.970 ден.10.900 ден.
-10%
Комода 129
13.370 ден.14.900 ден.
13.370 ден.14.900 ден.
-19%
Лежај СОМИ
19.870 ден.24.600 ден.
19.870 ден.24.600 ден.
-23%
Ормар ОРГАНЗА
10.770 ден.13.900 ден.
10.770 ден.13.900 ден.
Спална соба TIZIANO
  • Спална соба TIZIANO
  • Спална соба TIZIANO
  • Спална соба TIZIANO
  • Спална соба TIZIANO
  • Спална соба TIZIANO
  • Спална соба TIZIANO
  • Спална соба TIZIANO

Спална соба TIZIANO

46.900 ден.
без ДДВ: 39.746 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 8368
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 
  • - лежај: 200 х 213 х 83 cm
  • - димензии за душек: 160 х 200 cm
  • - ормар: 203,4 х 60,2 х 218,9 cm
  • - тоалетна: 80 х 43,2 х 104 cm
  • - 2 натказни: 50 х 43,2 х 37 cm
  • Боја: Антички Даб (корпус) и Антички Даб со Крем Сјај (лице)
  • Изработка: Медијапан (лице)
  • *Душекот не е вклучен во цената.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • Бесплатна испорака.
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS