Status

Status
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Биро МАКСИ 2
Димензии: 117 x 52 х 72,5 cm Боја: Крем Изработка: Компјутерско биро, из..
5.310 ден.5.900 ден.
без ДДВ: 4.500 ден.
-10%
Биро СМАРТ М3
Димензии: 137 x 59 х 76 cm Издржливост: до 120 kg Боја: Бела Изра..
4.410 ден.4.900 ден.
без ДДВ: 3.737 ден.
-10%
Блок кујна ЕВА
Димензии:  - горен ред: 200 х 30 х 72 cm - долен ред: 200 х 46 х 86 cm Боја:..
12.510 ден.13.900 ден.
без ДДВ: 10.602 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-17%
Блок кујна СИТИ 236
Димензии:  - горен ред: 160 х 30 х 72 cm - долен ред: 160 х 60 х 90 cm Бој..
9.900 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
-12%
Блок кујна СИТИ 402
Димензии:  - горен ред: 220 х 30 х 72 cm - долен ред: 220 х 60 х 90 cm Бој..
14.900 ден.16.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
-10%
Блок кујна СИТИ 70
Димензии:  - горен ред: 260 х 30 х 72 cm - долен ред: 200 х 60 х 90 cm Б..
16.110 ден.17.900 ден.
без ДДВ: 13.653 ден.
-10%
Блок кујна ХЕЛЕНА
Димензии:  - горен ред: 200 х 29,5 х 72 cm - долен ред: 200 х 55 х 72 cm Б..
13.410 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 11.364 ден.
Детска соба ДИОРА
Димензии:  - кревет: 113 х 205 х 80 cm - димензии за душек: 90 х 200 cm - пл..
20.900 ден.
без ДДВ: 17.712 ден.
Детска соба КИДО
Димензии:  - лежај со табла: 98,6 х 208,2 х 80 cm - димензии за душек: 90 ..
23.900 ден.
без ДДВ: 20.254 ден.
-10%
Закачалка ГОГЕН
Димензии: 140 x 41 х 190 cm Боја: Даб - Какао Изработка: Вклучено огл..
10.710 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 9.076 ден.
-10%
Закачалка СИТИ 217
Димензии: 120 x 35,5 х 199 cm Боја: Темна Сонома - Бела Изработка: Иверка со в..
8.910 ден.9.900 ден.
без ДДВ: 7.551 ден.
-10%
Закачалка СИТИ 399
Димензии: 135 x 37,5 х 187 cm Боја: Лесингтон со Елвира Изработка:&nb..
10.710 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 9.076 ден.
-10%
Клуб маса БРАНЕ
Димензии: 120 x 71 х 45 cm Дезен: Темен Даб - Бела Плус со Црна Плус..
6.210 ден.6.900 ден.
без ДДВ: 5.263 ден.
-40%
Клуб маса ЗОЈА
Димензии: 120 x 60 x 50 cm Боја: Црна Изработка: Клуб маса изработе..
2.600 ден.4.300 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
Клуб маса МЕЛИСА
Димензии: 110 x 60 х 45 cm Боја: Бела со Даб Изработка: Клуб маса изработена о..
5.900 ден.
без ДДВ: 5.000 ден.
-12%
Комода 96
Димензии: 240 х 40-45 х 195 cm Боја: Темна Сонома (лице) со Венге Изработка: В..
9.600 ден.10.900 ден.
без ДДВ: 8.136 ден.
-10%
Комода ЕЛДА
Димензии: 254 x 43 х 183 cm Боја: Савона - Сонома Изработка:&nb..
11.610 ден.12.900 ден.
без ДДВ: 9.839 ден.
-10%
Комода МАКС
Димензии: 220 х 48 х 200 cm - тв комода: 160 х 48 х 42 cm - долен дел витрина: ..
10.710 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 9.076 ден.
-10%
Комода МЕДЕО
Димензии: 230 х 42 х 190 cm - долен елемент за ТВ: 165 х 42 х 36 cm - долен еле..
10.710 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 9.076 ден.
-10%
Комода МИНОА
Димензии:  - долен дел: 200 х 40 х 30 cm - висаче 2 броја: 40 х 30 х 70 cm..
5.310 ден.5.900 ден.
без ДДВ: 4.500 ден.
Врз основа на 4 оценки.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2018. UKION SHOPS