Акција
Бифе ДОМА
  • Бифе ДОМА
  • Бифе ДОМА

Бифе ДОМА

6.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 10673
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 120 х 42 х 85 cm
  • Боја: Сонома со Адмирал Орев
  • Изработка: Бифе изработено од иверка.
  • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS