Акција
Бифе ВАРШАВА
  • Бифе ВАРШАВА

Бифе ВАРШАВА

9.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 10514
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 140 х 40,5 х 81 cm
  • Боја: Сан Ремо со Темна Сонома
  • Изработка: Бифе изработено од Сан Ремо МДФ (лице) и Темна Сонома иверка со дебелина 16мм (корпус).
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • *Бесплатна испорака.
  • *Рок на испорака: 30 работни денови.
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS