Акција
Библиотека ЧАРЛИ

Библиотека ЧАРЛИ

6.600 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 9657
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 158,5 х 29 х 145,5 cm
  • Боја: Темна Сонома
  • Изработка: Библиотека изработена од иверка.
  • *Производот се испорачува немонтиран.
  • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS