ТДФ ТИВОЛИ

ТДФ ТИВОЛИ

109.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 11207
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 
 •    Тросед: 235 х 98 х 90 cm
 •    Двосед: 224 х 98 х 90 cm
 •    Фотеља: 120 х 98 х 90 cm
 • Височина на седиште: 48 cm
 • Длабочина на седиште: 55 cm
 • Боја: Капучино
 • Опис: ТДФ гарнитура изработена од висококвалитетна чиста говедска кожа PROTECTA 1,2 mm дебелина.
 • Седиште: Сунѓер
  Подлога под седиште: Гуртна со висока еластичност
 • Наслон: Силиконско полнење
 • Раконаслони: Силиконско полнење
 • Ногари: Дрвени, венге боја, висина 15 cm
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS