АГ ТЕСЛА
 • АГ ТЕСЛА
 • АГ ТЕСЛА
 • АГ ТЕСЛА
 • АГ ТЕСЛА

АГ ТЕСЛА

52.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 7759
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 295 x 250 cm 
 • 3-тросед: L 195 x W 100 x H 80 - 95 cm
 • 2-двосед: L 250 x W 100 x H 80 - 95 cm
 • Височина на седиште: 42 cm
 • Длабочина на седиште: 52 cm
 •  
 • Изработка: Еко-кожа / Штоф
 • Опис: Луксузна изработка со премиум италијански дизајн и максимална удобност. Фиксна гарнитура со механизми-потпирачи за глава.
 • Број на бои: Еднобојна
 • Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 12 cm
 • Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
 • Механизам за глава: Подесувачки механизам
 • Ногари: Никловани

 

 • Бесплатна испорака.

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS