Комода ТОКИО
 • Комода ТОКИО

Комода ТОКИО

16.900 ден.
Димензии: Д: 300 cm  x  Ш: 48 cm  x  В: 200 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11147
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 300 х 48 х 200 cm
 • - долен елемент низок: 210 х 43 x 43 cm
 • - долен елемент висок90 х 34 x 133 cm
 • - горен елемент висаче90 х 33 x 99 cm
 • - полица 1160 х 25 x 8 cm
 • - полица 2120 х 25 x 8 cm
 • Боја: Орев со Црна
 • Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 18мм, ЛЕД осветлување и Готов Медијапан во Црна боја
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS