Тросед ДИЕГО
 • Тросед ДИЕГО

Тросед ДИЕГО

17.910 ден.19.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10485
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: L 245 x W 100 х H 107 cm
 • Висина на седиште: 49 cm
 • Длабочина на седиште: 60 cm

Димензии за спиење: 108 х 190 cm

 

 • Бои/Дезени: Сите
 • Начин на комбинирање на бои: /
 • Механизам: Клик Клак
 • Седиште: Сунѓер ХР-35, деб.12
 • Подлога под седиште: Еласрична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
 • Наслон: Сунѓер ХР-35, деб.12
 • Подлога под наслон: Еласрична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
 • Ногари: Дрвени, конусни, со плочка
 •  
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS