Тросед ЛИНДА

Тросед ЛИНДА

22.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10628
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: L 218 x W 90 х H 78 cm
 • Висина на седиште: 45 cm
 • Длабочина на седиште: 45 cm
 • Димензија за спиење: 105 х 180 cm
 •  
 • Боja: Сива
 • Изработка: Тросед изработен со штоф со клик-клак механизам и дополнителен простор за постелина.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS