Тросед МИКА
 • Тросед МИКА
 • Тросед МИКА
 • Тросед МИКА
 • Тросед МИКА
 • Тросед МИКА
 • Тросед МИКА

Тросед МИКА

20.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10427
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: L 220 x W 100 х H 85-100 cm
 • Висина на седиште: 47 cm
 • Длабочина на седиште: 53 cm
 • Димензии за спиење: 150 x 200 cm
 • Бои/Дезени: Сите
 • Начин на комбинирање на бои: /
 • Механизам: Спуштање наслон
 • Седиште: Сунѓер ХР-35, деб.12
 • Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
 • Наслон: Сунѓер ХР-35, деб.12
 • Подлога под наслон: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
 • Ногари: Дрвени, конусни, со плочка
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • *Цената се однесува за изработка во ограничен избор на бои и дезени.
 •  
 • Тросед МИКА (платно категорија Ф) 23.900 денари

 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS