Клуб маса КАШМИР
 • Клуб маса КАШМИР
 • Клуб маса КАШМИР

Клуб маса КАШМИР

13.900 ден.
Димензии: Д: 120 cm  x  Ш: 60.4 cm  x  В: 45.3 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10600
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 120 х 60,4 х 45,3 cm
 • Боја: Бела Пиниа
 • Изработка: Клуб маса изработена изработена во Медијапан и Иверка.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS