Трпезариски мебел

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Трп. маса ЕСТ42
Димензии: 160-200 x 90 х 77 cm Боја: Темен Даб, Абро Изработка:&..
8.910 ден.9.900 ден.
без ДДВ: 7.551 ден.
-10%
Стол КОКИ
Димензии: 49 x 57 х 91 cm - димензии на седечки дел: 45 х 46 cm - висина ..
3.051 ден.3.390 ден.
без ДДВ: 2.586 ден.
-10%
Стол СХ-1
Димензии: 52 x 60 х 82 cm - димензии на седечки дел: 39 х 37 cm - висина ..
3.591 ден.3.990 ден.
без ДДВ: 3.043 ден.
-10%
Стол ВАЛЕРИ
Димензии: 45 x 50 х 84,5 cm - димензии на седечки дел: 40 х 37 cm - висин..
2.331 ден.2.590 ден.
без ДДВ: 1.975 ден.
-10%
Трп. маса ХУД
Димензии: 166 x 90 х 77 cm Боја: Даб Изработка: Фиксна трп. маса из..
12.510 ден.13.900 ден.
без ДДВ: 10.602 ден.
-10%
Стол КОНИ
Димензии: 48 x 54 х 84 cm - димензии на седечки дел: 40 х 42 cm - висина ..
3.051 ден.3.390 ден.
без ДДВ: 2.586 ден.
-10%
Трп. маса РЕТРО
Димензии: 128(+30) x 79,5 х 76 cm Орев Боја: - Орев ​- Бела ..
8.910 ден.9.900 ден.
без ДДВ: 7.551 ден.
-10%
Трп. маса ПОЛО
Димензии: 110(+60) x 70 х 76 cm Боја: - Бела со Кафени декорац..
6.210 ден.6.900 ден.
без ДДВ: 5.263 ден.
-10%
Трп. маса МИРА
Димензии: 130(+35) x 80 х 78 cm Боја: Кафена Материјал: Тр..
8.910 ден.9.900 ден.
без ДДВ: 7.551 ден.
-10%
Трп. маса ЛОТУС
Димензии: 128(+32) x 79 х 77,5 cm Боја: Црна Материјал: Трп.маса&nbs..
10.710 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 9.076 ден.
-10%
Стол РЕТРО
Димензии: 40,5 x 48 х 90 cm - димензии на седечки дел: 40,5 х 37 c..
2.340 ден.2.600 ден.
без ДДВ: 1.983 ден.
-10%
Стол ПЕДЛИ
Димензии: 40 x 47 х 87 cm - димензии на седечки дел: 37 х 34 cm - висина ..
1.440 ден.1.600 ден.
без ДДВ: 1.220 ден.
-10%
Трп. маса КЕЛЕБЕК
Димензии: 130(+34) x 80 х 76 cm Боја: - Бела со Црни декорации -..
7.110 ден.7.900 ден.
без ДДВ: 6.025 ден.
-10%
Стол КЕЛЕБЕК
Димензии: 46 x 51 х 99 cm - димензии на седечки дел: 44 х 42 cm - висина ..
1.440 ден.1.600 ден.
без ДДВ: 1.220 ден.
-10%
Трп. маса ВЕРДИТЕ 160-220
Димензии: 160(+60) х 90 х 76 cm Боја: Светло Сива Изработка: Трпезари..
22.410 ден.24.900 ден.
без ДДВ: 18.992 ден.
-10%
Трп. маса ОПАЛ 160-200
Димензии: 160(+40) х 90 х 75 cm Боја:  - Бела Сјај Изработка: ..
24.210 ден.26.900 ден.
без ДДВ: 20.517 ден.
-20%
Стол ДАЛАС
Димензии: 50 x 50 х 90 cm - димензии на седечки дел: 48 х 44 cm - висина ..
3.120 ден.3.900 ден.
без ДДВ: 2.644 ден.
-10%
Трп. маса ВИНД
Димензии: 160(+40) x 90 х 75,5 cm Боја: Бела Материјал: Tрп. маса со механ..
23.310 ден.25.900 ден.
без ДДВ: 19.754 ден.
-10%
Трп. маса ТЕОНА
Димензии: 160(+40) x 90 х 75 cm Боја: Орев Материјал: Трп.маса изработена ..
14.310 ден.15.900 ден.
без ДДВ: 12.127 ден.
-10%
Трп. маса ДАНА
Димензии: 160 x 90 х 75 cm Боја: Орев Материјал: Фиксна трп.маса изра..
16.110 ден.17.900 ден.
без ДДВ: 13.653 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS