Трп. маса АТЛАНТА
 • Трп. маса АТЛАНТА

Трп. маса АТЛАНТА

11.815 ден.13.900 ден.
Димензии: Д: 142 cm  x  Ш: 80 cm  x  В: 75 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10971
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 142(+29) x 80 x 75 cm
 • Боја: Орев
  Изработка: Трп. маса изработена од медијапан (плотна) и дрвени ногари.
   
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Бесплатна испорака.
 •  

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS