Стол ДИНА

Стол ДИНА

1.990 ден.
Димензии: Д: 41 cm  x  Ш: 52 cm  x  В: 98 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12040
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 41 x 52 х 98 cm
  • - висина на седечки дел: 47 cm
  • Боја: Капучино
  • Изработка: Стол изработен во Еко-кожа и метални ногари во Сива боја со дебелина од 25 мм.
  • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS