Трп. маса КЛАС
 • Трп. маса КЛАС
 • Трп. маса КЛАС

Трп. маса КЛАС

11.815 ден.13.900 ден.
Димензии: Д: 129 cm  x  Ш: 81 cm  x  В: 75.5 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10973
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 129(+30) x 81 x 75,5 cm
 • Боја: Орев
 • Изработка: Модерна трпезариска маса изработена од медијапан во висок сјај
   
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • *Бесплатна испорака.
  •  

  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS