Барски стол ЛИНЕ 2
 • Барски стол ЛИНЕ 2
 • Барски стол ЛИНЕ 2
 • Барски стол ЛИНЕ 2
 • Барски стол ЛИНЕ 2
 • Барски стол ЛИНЕ 2

Барски стол ЛИНЕ 2

4.490 ден.
Димензии: Д: 40 cm  x  Ш: 48 cm  x  В: 89 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12045
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА: • Димензии: 40 x 48 х 89-110 cm
 • - висина на седечки дел: 57-80 cm
  Издржливост: 120 kg
 • Боја: 
 • - Крем
 • - Црна
 • - Kaфена
  Изработка: Модерен барски стол со прави линии, и подесива висина. Максимален капацитет 120 кг. Седечки и потпирачки дел изработен од еко-кожа со метална основа.
 • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.
 
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS