Трп. маса НИКА
 • Трп. маса НИКА
 • Трп. маса НИКА
 • Трп. маса НИКА

Трп. маса НИКА

29.900 ден.
Димензии: Д: 140 cm  x  Ш: 90 cm  x  В: 76 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12037
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 140(+50) x 90 х 76 cm
 • Боја: Бела сјај
  Изработка: Трп. маса со плотна и столбови изработени во Бела сјај и хромирана основа.
 • Бесплатна испорака.
 
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS