Стол КАПРИ
 • Стол КАПРИ
 • Стол КАПРИ
 • Стол КАПРИ
 • Стол КАПРИ
 • Стол КАПРИ
 • Стол КАПРИ
 • Стол КАПРИ
 • Стол КАПРИ
 • Стол КАПРИ

Стол КАПРИ

3.590 ден.
Димензии: Д: 47 cm  x  Ш: 56 cm  x  В: 93 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10410
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 47 x 56 х 93 cm
 • - димензии на седечки дел: 44 х 44 cm
 • - висина на седечки дел: 48 cm
 • Боја:
 • - Орев со Крем
 • - Орев со Кафена
 • - Орев со Сина (Тиркиз)
 • - Орев со Жолта
 • - Орев со Сива
 • - Бела со Крем
 • - Бела со Кафена
 • - Бела со Сина (Тиркиз)
 • - Бела со Жолта
 • - Бела со Сива
 • Изработка: Стол изработен од дрвена конструкција и штоф. Орев / Бели ногари.
 • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS