Стол ВИКТОРИ
 • Стол ВИКТОРИ

Стол ВИКТОРИ

3.890 ден.
Димензии: Д: 59 cm  x  Ш: 58 cm  x  В: 87 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10994
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 59 x 58 х 87 cm
 • - димензии на седечки дел: 43 х 45 cm
 • - висина на седечки дел: 48 cm
 • Боја: 
 • - Крем
 • - Сива
 • Изработка: Стол изработен oд штоф (Крем боја целосно штоф, сива боја штоф со еко-кожа на задниот дел од грбот) со црни метални ногари.
 • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS