Столови

Столови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-15%
Стол ДЦ1727-2
Димензии: 58 x 57 х 83 cm - димензии на седечки дел: 42 х 44&..
2.805 ден.3.300 ден.
без ДДВ: 2.377 ден.
-15%
Стол ДЦ332
Димензии: 44 x 50 х 96 cm - димензии на седечки дел: 44 х 41&..
2.210 ден.2.600 ден.
без ДДВ: 1.873 ден.
-15%
Стол ДЦ1731-2
Димензии: 50 x 58 х 85 cm - димензии на седечки дел: 42 х 42&..
3.655 ден.4.300 ден.
без ДДВ: 3.097 ден.
-15%
Стол ДЦ1782-2
Димензии: 47 x 61 х 88 cm - димензии на седечки дел: 45 х 42&..
3.655 ден.4.300 ден.
без ДДВ: 3.097 ден.
-15%
Стол ДЦ1742
Димензии: 61 x 53 х 84 cm - димензии на седечки дел: 44 х 42&..
4.242 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 3.594 ден.
-15%
Стол ДЦ1739
Димензии: 54 x 57 х 86 cm - димензии на седечки дел: 38 х 43 cm ..
2.805 ден.3.300 ден.
без ДДВ: 2.377 ден.
-15%
Стол ДЦ1741
Димензии: 58 x 56 х 80 cm - димензии на седечки дел: 41 х 40 ..
4.242 ден.4.990 ден.
без ДДВ: 3.594 ден.
-15%
Стол ЛАРИМАР
Димензии: 45 x 61 х 84 cm - висина на седечки дел: 47 cm ..
3.910 ден.4.600 ден.
без ДДВ: 3.314 ден.
-15%
Стол САФИР
Димензии: 43 x 50 х 80 cm - висина на седечки дел: 47 cm ..
3.315 ден.3.900 ден.
без ДДВ: 2.809 ден.
-15%
Стол Х-240
Димензии: 44 x 39 х 87 cm Височина на седење: 47 cm Боја: Т..
2.541 ден.2.990 ден.
без ДДВ: 2.154 ден.
-15%
Барски стол Х-69
Димензии: 48 x 55 x 91-111 cm Висина на седиште: 61-81 cm Боја: Црна Изработ..
3.655 ден.4.300 ден.
без ДДВ: 3.097 ден.
-15%
Барски стол Х-85
Димензии: 41 x 44 x 100 cm Висина на седиште: 66 cm Боја: Сива Изработка: Фи..
3.655 ден.4.300 ден.
без ДДВ: 3.097 ден.
-15%
Барски стол Х-51
Димензии: 56 x 46 x 115 cm Висина на седиште: 76 cm Боја:  - Црна - Бела ..
3.655 ден.4.300 ден.
без ДДВ: 3.097 ден.
-15%
Стол ГРАЦ
Димензии: 67 x 58 х 89 cm   Боја: - Сива  ..
5.865 ден.6.900 ден.
без ДДВ: 4.970 ден.
-15%
Стол Х-242
Димензии: 47 x 57 х 87 cm Височина на седење: 46 cm Бо..
2.541 ден.2.990 ден.
без ДДВ: 2.154 ден.
-15%
Стол Х-214
Димензии: 45 x 53 х 90 cm Височина на седење: 47 cm Бо..
3.315 ден.3.900 ден.
без ДДВ: 2.809 ден.
-15%
Стол МИЛАНО
Димензии: 45 x 48 х 95 cm - димензии на седечки дел: 43 х 38 cm - ви..
2.805 ден.3.300 ден.
без ДДВ: 2.377 ден.
-15%
Барски стол ЛОТИ
Димензии: 35,5 x 41,5 х 68-90 cm Висина на седиште: 59-81 cm Боја: Црна ..
3.655 ден.4.300 ден.
без ДДВ: 3.097 ден.
-15%
Барски стол Х-60
Димензии: 41 x 41 x 68-88 cm Висина на седиште: 60-80 cm Боја: Црно-Бела Изр..
2.210 ден.2.600 ден.
без ДДВ: 1.873 ден.
-15%
Стол БЕЛДЕН
Димензии: 46 x 52 х 89 cm - димензии на седечки дел: 45 х 42 cm - висина ..
3.315 ден.3.900 ден.
без ДДВ: 2.809 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2018. UKION SHOPS