Акција
Барски стол Х-19

Барски стол Х-19

4.600 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10312
Достапност: Out Of Stock
Количина:
  • Димензии: 48 x 52 x 86-108cm
  • - димензии на седечки дел: 43 х 40 cm
  • - висина на седечки дел: 61-83 cm
  • Боја: Црна
  • Изработка: Барски стол изработен во еко-кожа со хромирана основа.
  • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS