Акција
Стол ДЦ1779-2
 • Стол ДЦ1779-2
 • Стол ДЦ1779-2

Стол ДЦ1779-2

2.900 ден.
без ДДВ: 2.458 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9966
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА: • Димензии: 38 x 44 х 87 cm
 • - димензии на седечки дел: 38 х 44 cm
 • - висина на седечки дел: 45 cm
 • Боја: 
 • - Сива
 • - Жолта
 • - Бела
 • Изработка: Стол со тапациран седечки дел и метални ногари.
 • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS