Акција
Барски стол Х-51
 • Барски стол Х-51
 • Барски стол Х-51
 • Барски стол Х-51
 • Барски стол Х-51

Барски стол Х-51

4.900 ден.
без ДДВ: 4.153 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 9920
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 56 x 46 x 115 cm
 • Висина на седиште: 76 cm
 • Боја: 
 • - Црна
 • - Бела
 • Изработка: Фиксен барски стол со пластичен седечки дел и дрвена основа.
 • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS