Акција
-44%
Бифе ГАСПАРО
8.900 ден.15.900 ден.
8.900 ден.15.900 ден.
-10%
АГ ЛАНА
22.410 ден.24.900 ден.
22.410 ден.24.900 ден.
-10%
АГ МОРГАН
39.510 ден.43.900 ден.
39.510 ден.43.900 ден.
-10%
Биро СИТИ 3025
4.491 ден.4.990 ден.
4.491 ден.4.990 ден.
-10%
Блок кујна ЏЕРСИ
26.910 ден.29.900 ден.
26.910 ден.29.900 ден.
-10%
Библиотека ЧАРЛИ
6.210 ден.6.900 ден.
6.210 ден.6.900 ден.
-10%
Блок кујна ХЕЛЕНА
14.310 ден.15.900 ден.
14.310 ден.15.900 ден.
-10%
Јорган Алегро Софт Тач
891 ден.990 ден.
891 ден.990 ден.
-18%
Детска соба ТЕЕН
17.900 ден.21.900 ден.
17.900 ден.21.900 ден.
-13%
Закачалка ЛАНА
13.900 ден.15.900 ден.
13.900 ден.15.900 ден.
-10%
Душек Алегро Делукс
7.551 ден.8.390 ден.
7.551 ден.8.390 ден.
-10%
АГ СИЦИЛИЈА
75.510 ден.83.900 ден.
75.510 ден.83.900 ден.
-17%
Блок кујна КЕЛН
24.900 ден.29.900 ден.
24.900 ден.29.900 ден.
-10%
АГ АПОЛО
44.910 ден.49.900 ден.
44.910 ден.49.900 ден.
-10%
Бифе КОМБИНО
10.710 ден.11.900 ден.
10.710 ден.11.900 ден.
-10%
Бифе ДАЈМОНД
17.010 ден.18.900 ден.
17.010 ден.18.900 ден.
-10%
АГ МОНИКА
40.410 ден.44.900 ден.
40.410 ден.44.900 ден.
-15%
Блок кујна ДИВА
27.900 ден.32.900 ден.
27.900 ден.32.900 ден.
Стол ЈОСИФ
 • Стол ЈОСИФ
 • Стол ЈОСИФ
 • Стол ЈОСИФ
 • Стол ЈОСИФ

Стол ЈОСИФ

2.690 ден.3.290 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 6741
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:

 • Димензии: 42 x 53 х 103 cm
 • - димензии на седечки дел: 42 х 42 cm
 • - висина на седечки дел: 48 cm
 • Боја: 
 • - Крем
 • - Бела
 • - Црна
 • - Капучино
 • - Жолта
 • - Црвена
 • - Кафена
 • Изработка: Модерен трпезариски стол со метална рамка и основа. Седиште тапацирано со еко-кожа.
 • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS