Акција
-18%
АГ АТИНА
39.900 MKD48.900 MKD
39.900 MKD48.900 MKD
-10%
АГ ВЕНЕЦИЈА
25.900 MKD28.900 MKD
25.900 MKD28.900 MKD
-20%
АГ КЛЕО
36.900 MKD45.900 MKD
36.900 MKD45.900 MKD
-33%
Бифе ATTENTION
13.900 MKD20.900 MKD
13.900 MKD20.900 MKD
-26%
Бифе MARLOW
13.900 MKD18.900 MKD
13.900 MKD18.900 MKD
-18%
Бифе РОДОС
8.900 MKD10.900 MKD
8.900 MKD10.900 MKD
-20%
Клуб маса Ј338А
19.120 MKD23.900 MKD
19.120 MKD23.900 MKD
-20%
Клуб маса Ј823А
18.320 MKD22.900 MKD
18.320 MKD22.900 MKD
-20%
Клуб маса Ј858А
18.320 MKD22.900 MKD
18.320 MKD22.900 MKD
-20%
Клуб маса Ј862
15.920 MKD19.900 MKD
15.920 MKD19.900 MKD
-31%
Клуб маса АЗАЛИА
5.900 MKD8.600 MKD
5.900 MKD8.600 MKD
-20%
Клуб маса ДКЈ301
15.920 MKD19.900 MKD
15.920 MKD19.900 MKD
-40%
Клуб маса ЗОЈА
2.600 MKD4.300 MKD
2.600 MKD4.300 MKD
-29%
Клуб маса К-103
4.900 MKD6.900 MKD
4.900 MKD6.900 MKD
-22%
Клуб маса КЛАУС
6.900 MKD8.900 MKD
6.900 MKD8.900 MKD
-20%
Клуб маса КОМБИНО
7.900 MKD9.900 MKD
7.900 MKD9.900 MKD
-20%
Клуб маса ЛОКАРНО
7.900 MKD9.900 MKD
7.900 MKD9.900 MKD
-20%
Клуб маса МЕЛИСА
6.080 MKD7.600 MKD
6.080 MKD7.600 MKD
-31%
Клуб маса МООН
8.900 MKD12.900 MKD
8.900 MKD12.900 MKD
-39%
Клуб маса ФЕЛИЦИЈА
7.900 MKD12.900 MKD
7.900 MKD12.900 MKD
-20%
Клуб маса ФИНТ
5.520 MKD6.900 MKD
5.520 MKD6.900 MKD
-12%
Комода MARLOW
29.900 MKD33.900 MKD
29.900 MKD33.900 MKD
-8%
Комода АВРИЛ
22.900 MKD24.900 MKD
22.900 MKD24.900 MKD
-20%
Комплет трп. маса со 4 столици
16.720 MKD20.900 MKD
16.720 MKD20.900 MKD
-20%
Стол ЕЛИ
1.590 MKD1.990 MKD
1.590 MKD1.990 MKD
-21%
Стол КАНА
2.290 MKD2.890 MKD
2.290 MKD2.890 MKD
-20%
ТВ комода 5
5.280 MKD6.600 MKD
5.280 MKD6.600 MKD
-20%
ТВ комода Ј867
16.720 MKD20.900 MKD
16.720 MKD20.900 MKD
-20%
ТВ комода Ј868
16.720 MKD20.900 MKD
16.720 MKD20.900 MKD
-20%
ТВ комода ВАЛЕНТЕ
5.040 MKD6.300 MKD
5.040 MKD6.300 MKD
-20%
ТВ комода Д858
20.720 MKD25.900 MKD
20.720 MKD25.900 MKD
-20%
ТВ комода ЕРГО
9.520 MKD11.900 MKD
9.520 MKD11.900 MKD
-20%
ТВ комода К190
17.520 MKD21.900 MKD
17.520 MKD21.900 MKD
-20%
ТВ комода КОМБИНО
6.320 MKD7.900 MKD
6.320 MKD7.900 MKD
-20%
ТВ комода ЛОКАРНО
7.920 MKD9.900 MKD
7.920 MKD9.900 MKD
-20%
ТВ комода С220
17.520 MKD21.900 MKD
17.520 MKD21.900 MKD
-20%
ТВ комода СЕВЕРО
8.720 MKD10.900 MKD
8.720 MKD10.900 MKD
-20%
ТДФ РИТА
35.120 MKD43.900 MKD
35.120 MKD43.900 MKD
-20%
Трп. маса ДКТ103
16.720 MKD20.900 MKD
16.720 MKD20.900 MKD
-20%
Трп. маса КЕНТ
9.520 MKD11.900 MKD
9.520 MKD11.900 MKD
-20%
Трп. маса КОМБИНО
7.920 MKD9.900 MKD
7.920 MKD9.900 MKD
-20%
Трп. маса ЛУБА
11.920 MKD14.900 MKD
11.920 MKD14.900 MKD
-22%
Трп. маса РОМА
4.900 MKD6.300 MKD
4.900 MKD6.300 MKD
-20%
Трп. маса СЕВИЉА
10.320 MKD12.900 MKD
10.320 MKD12.900 MKD
-20%
Трп. маса СТЈУАРТ
12.720 MKD15.900 MKD
12.720 MKD15.900 MKD
-20%
Трп. маса Т805
19.920 MKD24.900 MKD
19.920 MKD24.900 MKD
-20%
Трп. маса У27
19.120 MKD23.900 MKD
19.120 MKD23.900 MKD
-19%
ТТ РИТА
34.900 MKD42.900 MKD
34.900 MKD42.900 MKD
Стол К272

Стол К272

3.600 MKD
без ДДВ: 3.051 MKD
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 8903
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 46 x 43 х 85 cm
  • Боја: Бела
  • Изработка: Стол изработен од дрвена основа и седиште обложено со еко-кожа
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Од самиот почеток, нашиот фокус е кон Вас купувачите – нашите најголеми и највредни партнери. За нас е привилегија Вашата доверба да ви помогнеме да го опремите Вашиот дом.

Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2017. UKION SHOPS