Акција
-18%
Детска соба ТЕЕН
17.900 ден.21.900 ден.
17.900 ден.21.900 ден.
-10%
Биро НЕТ
6.021 ден.6.690 ден.
6.021 ден.6.690 ден.
-10%
АГ МЕРИЕН
35.010 ден.38.900 ден.
35.010 ден.38.900 ден.
-10%
Биро ХУД
10.791 ден.11.990 ден.
10.791 ден.11.990 ден.
-10%
Биро СИТИ 3038
4.491 ден.4.990 ден.
4.491 ден.4.990 ден.
-10%
Биро КОМБИНО
6.021 ден.6.690 ден.
6.021 ден.6.690 ден.
-10%
АГ КОМО
30.510 ден.33.900 ден.
30.510 ден.33.900 ден.
-15%
Детска соба АДИ
24.565 ден.28.900 ден.
24.565 ден.28.900 ден.
-10%
АГ ЛАНА
22.410 ден.24.900 ден.
22.410 ден.24.900 ден.
-10%
АГ ПАРМА
53.910 ден.59.900 ден.
53.910 ден.59.900 ден.
-15%
Детска соба ДАНИЕЛ
21.165 ден.24.900 ден.
21.165 ден.24.900 ден.
-10%
Биро СИТИ 3025
4.491 ден.4.990 ден.
4.491 ден.4.990 ден.
-10%
АГ МИНИ МОРГАН
31.410 ден.34.900 ден.
31.410 ден.34.900 ден.
-10%
АГ АЈКА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-10%
Јорган Алегро Софт Тач
891 ден.990 ден.
891 ден.990 ден.
-10%
Библиотека ХУД
14.310 ден.15.900 ден.
14.310 ден.15.900 ден.
-10%
АГ МОНИКА
40.410 ден.44.900 ден.
40.410 ден.44.900 ден.
-10%
АГ КАИРО
53.010 ден.58.900 ден.
53.010 ден.58.900 ден.
Стол ЛЕО
  • Стол ЛЕО

Стол ЛЕО

3.052 ден.3.590 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 8563
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 44 x 53 х 91 cm
  • - димензии на седечки дел: 44 х 40 cm
  • - висина на седечки дел: 48 cm
  • Боја: Крем со Орев
  • Изработка: Стол изработен во штоф во Крем боја и дрвени ногари во Орев боја.
  • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS