Акција
-3%
АГ ВЕРНАЦА
69.900 ден.71.900 ден.
69.900 ден.71.900 ден.
-10%
ТВ комода СЕВЕРО
8.900 ден.9.900 ден.
8.900 ден.9.900 ден.
-10%
ТДФ ЛИБРА
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-10%
ТДФ РАВЕНА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-9%
Тросед ВИВИАН
16.900 ден.18.600 ден.
16.900 ден.18.600 ден.
-17%
Тросед ПУНТО
18.900 ден.22.900 ден.
18.900 ден.22.900 ден.
Барски стол ЛОТИ
  • Барски стол ЛОТИ

Барски стол ЛОТИ

4.900 ден.
без ДДВ: 4.153 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9732
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 35,5 x 41,5 х 68-90 cm
  • Висина на седиште: 59-81 cm
  • Боја: Црна
  • Изработка: Модерен барски стол со прилагодлива висина и функција за вртење. Седечки и потпирачки дел изработен од еко-кожа со метална основа.
  • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.
  •  
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2018. UKION SHOPS