Акција
-10%
Бифе СИЕНА 160
9.810 ден.10.900 ден.
9.810 ден.10.900 ден.
-18%
Детска соба ТЕЕН
17.900 ден.21.900 ден.
17.900 ден.21.900 ден.
-17%
Блок кујна КЕЛН
24.900 ден.29.900 ден.
24.900 ден.29.900 ден.
-10%
АГ МОНИ
31.410 ден.34.900 ден.
31.410 ден.34.900 ден.
-10%
АГ ПЕРА
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-10%
Душек Алегро Верту
8.910 ден.9.900 ден.
8.910 ден.9.900 ден.
-14%
Блок кујна ПИКОЛО
24.900 ден.28.900 ден.
24.900 ден.28.900 ден.
-10%
Библиотека МАРТИН
6.210 ден.6.900 ден.
6.210 ден.6.900 ден.
-10%
Блок кујна ТРЕЈСИ 260
26.010 ден.28.900 ден.
26.010 ден.28.900 ден.
-10%
Бифе СЛЕЈТ
12.510 ден.13.900 ден.
12.510 ден.13.900 ден.
-15%
Блок кујна ДИВА
27.900 ден.32.900 ден.
27.900 ден.32.900 ден.
-10%
АГ МОНЦА
26.910 ден.29.900 ден.
26.910 ден.29.900 ден.
-10%
Блок кујна ЏЕРСИ
26.910 ден.29.900 ден.
26.910 ден.29.900 ден.
-10%
Биро СИТИ 3025
4.491 ден.4.990 ден.
4.491 ден.4.990 ден.
-10%
АГ ЛАНА
22.410 ден.24.900 ден.
22.410 ден.24.900 ден.
-10%
Бифе СОФИЈА
8.370 ден.9.300 ден.
8.370 ден.9.300 ден.
-10%
АГ САН РЕМО
79.110 ден.87.900 ден.
79.110 ден.87.900 ден.
-10%
Бифе 2014
23.310 ден.25.900 ден.
23.310 ден.25.900 ден.
Стол МАВИС
 • Стол МАВИС

Стол МАВИС

1.690 ден.2.990 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 9723
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:

 • Димензии: 49 x 45 х 84 cm
 • - димензии на седечки дел: 45 х 39 cm
 • - висина на седечки дел: 45 cm
 • Боја:
 • - Бела
 • - Црна  
 • Изработка: Стол изработен од пластика со перниче од еко-кожа на седечки дел и ногари од буково дрво.
 • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS