Акција
-15%
Стол КОРАЛ
2.797 ден.3.290 ден.
2.797 ден.3.290 ден.
-16%
Плакар ЈАВА
20.900 ден.24.900 ден.
20.900 ден.24.900 ден.
-34%
Биро БАРУ
5.900 ден.8.900 ден.
5.900 ден.8.900 ден.
-34%
Бифе ДУРАНГО
7.900 ден.11.900 ден.
7.900 ден.11.900 ден.
-18%
Стол ЈОСИФ
2.690 ден.3.290 ден.
2.690 ден.3.290 ден.
-18%
Блок кујна ДИВА
26.900 ден.32.900 ден.
26.900 ден.32.900 ден.
-11%
АГ АВАНТИ
39.900 ден.44.900 ден.
39.900 ден.44.900 ден.
-30%
Стол КЕЛЕБЕК
1.190 ден.1.690 ден.
1.190 ден.1.690 ден.
-19%
Детска соба ФАБИО
20.900 ден.25.900 ден.
20.900 ден.25.900 ден.
-11%
ТДФ ТАРА
39.900 ден.44.900 ден.
39.900 ден.44.900 ден.
-26%
Клуб маса ДКЈ367
13.900 ден.18.900 ден.
13.900 ден.18.900 ден.
-25%
Комода ЈУЛЕДА
8.900 ден.11.900 ден.
8.900 ден.11.900 ден.
-17%
Стол ЛАРИМАР
2.900 ден.3.490 ден.
2.900 ден.3.490 ден.
-43%
Стол МАВИС
1.690 ден.2.990 ден.
1.690 ден.2.990 ден.
-12%
Комода РЕКС капучино
12.900 ден.14.600 ден.
12.900 ден.14.600 ден.
-34%
Детско креветче ХЕПИ
5.900 ден.8.900 ден.
5.900 ден.8.900 ден.
-43%
Клуб маса ЛИНДА
3.900 ден.6.900 ден.
3.900 ден.6.900 ден.
-23%
Клуб маса АНТИК
9.900 ден.12.900 ден.
9.900 ден.12.900 ден.
Стол МИЛАНО
 • Стол МИЛАНО

Стол МИЛАНО

2.990 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10908
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 51 x 52 х 78 cm
 • - димензии на седечки дел: 44 х 42 cm
 • - висина на седечки дел: 47 cm
 • Боја: 
 • - Кафена
 • - Сива
 • Изработка: Стол изработен oд штоф на делот за седење и потпирање и Црни Мат фарбани метални ногари.
 • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS