Стол СНОУ
 • Стол СНОУ

Стол СНОУ

4.490 ден.
Димензии: Д: 49 cm  x  Ш: 61 cm  x  В: 82 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10905
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 49 x 61 х 82 cm
 • - димензии на седечки дел: 43 х 45 cm
 • - висина на седечки дел: 49 cm
 • Боја: 
 • Сива
 • - Крем
 • Изработка: Стол изработен од штоф на делот за седење и потпирање. Метални тапацирани ногари.
 • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS