Акција
-6%
АГ ГАЛЕРИЈА П
32.670 ден.34.900 ден.
32.670 ден.34.900 ден.
-25%
Закачалка СИТИ 225
8.970 ден.11.900 ден.
8.970 ден.11.900 ден.
-9%
Кауч ТИКО
9.970 ден.10.900 ден.
9.970 ден.10.900 ден.
-10%
Комода 129
13.370 ден.14.900 ден.
13.370 ден.14.900 ден.
-19%
Лежај СОМИ
19.870 ден.24.600 ден.
19.870 ден.24.600 ден.
-23%
Ормар ОРГАНЗА
10.770 ден.13.900 ден.
10.770 ден.13.900 ден.
Стол БИСЕР
 • Стол БИСЕР

Стол БИСЕР

4.300 ден.
без ДДВ: 3.644 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9944
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 48 x 55 х 86 cm
  - димензии на седечки дел: 46 х 44 cm
  - висина на седечки дел: 47 cm 

  Боја:
  - Светло Сива со Орев ногари
  - Светло Кафена со Орев ногари
  Изработка: Стол изработен во штоф со дрвени ногари.
  Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS