Акција
Стол БОНО

Стол БОНО

3.590 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10546
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 52 x 60 х 83,5 cm
  • - димензии на седечки дел: 35 х 41 cm
  • - висина на седечки дел: 50 cm
  • Боја:
  • - Сива
  • Изработка: Стол изработен во штоф со метални ногари во Црна мат боја
  • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

 

  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS