Столови

Столови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-28%
Стол СТАР
Димензии: 51 x 53 х 87 cm - димензии на седечки дел: 46 х 43 cm ..
2.890 ден.3.990 ден.
без ДДВ: 2.449 ден.
Стол КАПРИ
Димензии: 47 x 56 х 93 cm - димензии на седечки дел: 44 х 44 cm - висина ..
3.490 ден.
без ДДВ: 2.958 ден.
Стол ВИКТОРИ
Димензии: 59 x 58 х 87 cm - димензии на седечки дел: 43 х 45&..
3.690 ден.
без ДДВ: 3.127 ден.
Стол ВЕНЕЦИЈА
Димензии: 51 x 53 х 92 cm - димензии на седечки дел: 45 х 43 cm ..
2.890 ден.
без ДДВ: 2.449 ден.
Стол МИЛАНО
Димензии: 51 x 52 х 78 cm - димензии на седечки дел: 44 х 42 cm ..
2.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
Стол СНОУ
Димензии: 49 x 61 х 82 cm - димензии на седечки дел: 43 х 45 cm - висина ..
4.490 ден.
без ДДВ: 3.805 ден.
Стол ТИВОЛИ
Димензии: 44x 52 х 82 cm - димензии на седечки дел: 42 х 40 cm ..
2.390 ден.
без ДДВ: 2.025 ден.
-29%
Стол СЕЛВИ
Димензии: 51 x 53 х 87 cm - димензии на седечки дел: 46 х 43 cm ..
2.390 ден.3.390 ден.
без ДДВ: 2.025 ден.
Стол ТРЕНДИ
Димензии: 57 x 59 х 83 cm - димензии на седечки дел: 39 х 40 cm - висина ..
4.390 ден.
без ДДВ: 3.720 ден.
Стол ЛУКСОРИ
Димензии: 41 x 61 х 98 cm - димензии на седечки дел: 46 х 50 cm - висина ..
4.390 ден.
без ДДВ: 3.720 ден.
Стол КОКИ
Димензии: 49 x 57 х 91 cm - димензии на седечки дел: 45 х 46 cm - висина ..
3.490 ден.
без ДДВ: 2.958 ден.
-28%
Стол СХ-1
Димензии: 52 x 60 х 82 cm - димензии на седечки дел: 39 х 37 cm - висина ..
2.890 ден.3.990 ден.
без ДДВ: 2.449 ден.
Стол ВАЛЕРИ
Димензии: 45 x 50 х 84,5 cm - димензии на седечки дел: 40 х 37 cm - висин..
2.690 ден.
без ДДВ: 2.280 ден.
Стол КОНИ
Димензии: 48 x 54 х 84 cm - димензии на седечки дел: 40 х 42 cm - висина ..
3.490 ден.
без ДДВ: 2.958 ден.
Стол РЕТРО
Димензии: 40,5 x 48 х 90 cm - димензии на седечки дел: 40,5 х 37 c..
2.690 ден.
без ДДВ: 2.280 ден.
Стол ПЕДЛИ
Димензии: 40 x 47 х 87 cm - димензии на седечки дел: 37 х 34 cm - висина ..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
-30%
Стол КЕЛЕБЕК
Димензии: 46 x 51 х 99 cm - димензии на седечки дел: 44 х 42 cm - висина ..
1.190 ден.1.690 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Стол ДАЛАС
Димензии: 50 x 50 х 90 cm - димензии на седечки дел: 48 х 44 cm - висина ..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
Стол ЛУМОС
Димензии: 42 x 49 х 101 cm - димензии на седечки дел: 40 х 42 cm - висина..
3.290 ден.
без ДДВ: 2.788 ден.
Стол ПИКО
Димензии: 43 x 54 х 83 cm - димензии на седечки дел: 44 х 38 cm - висина ..
2.790 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS