Акција
Стол ДЦ1727-2

Стол ДЦ1727-2

2.900 ден.
без ДДВ: 2.458 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9967
Достапност: Out Of Stock
Количина:
  • Димензии: 58 x 57 х 83 cm
  • - димензии на седечки дел: 42 х 44 cm
  • - висина на седечки дел: 47 cm
  • Боја: 
  • - Жолта
  • Изработка: Стол со тапациран седечки дел и метални ногари.
  • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS