Акција
Стол ДЦ355 штоф
 • Стол ДЦ355 штоф

Стол ДЦ355 штоф

2.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 9965
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 48 x 57 х 81 cm
 • - димензии на седечки дел: 38 х 44 cm
 • - висина на седечки дел: 46 cm
 • Боја: 
 • - Сива
 • - Сина
 • Изработка: Стол со тапациран седечки дел и метални ногари.
 • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS