Акција
Стол К247
 • Стол К247
 • Стол К247
 • Стол К247
 • Стол К247

Стол К247

4.300 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10305
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 51 x 57 х 80 cm
 • - димензии на седечки дел: 45 х 43 cm
 • - висина на седечки дел: 45 cm
 • Боја: Сива
 • Изработка: Модерен стол изработен во еко кожа и фарбан метал ногари.
 • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS